Avalehele
Rootsi
Soome
Leedu
Läti
Eesti
Norra
Vali keel:
Hei! Esmakordselt sportfoto.com lehel? Loe kuidas sportfoto.com toimib »

Kasutustingimused

1. sportfoto.com keskkonda registreerunud fotograaf kinnitab, et tema poolt üleslaetavate fotode autorõigus ei kuulu kellelegi teisele ja need ei ole ebaseaduslikult tema omandusse sattunud.

2. Kolmanda osapoole pretensioonide ilmnemisel fotograafi poolt üles laetud fotode autoriõiguse suhtes suunatakse need edasi konkreetsele fotograafile, kes pildid üles laadis ning sportfoto.com meeskonnal on õigus pildid keskkonnast eemaldada.

3. Fotograaf nõustub sellega, et tema poolt üleslaetavaid fotosid võib sportfoto.com keskkond kasutada ning töödelda häid tavu jälgides ilma autorilt selleks luba küsimata.

4. sportfoto.com keskkond kohustub avalikustama foto autori nime konkreetse foto detailvaates.

5. Fotograaf nõustub sellega, et Tema poolt üleslaetavaid fotosid võidakse kasutada erinevates meediaväljaannetes (trükised, internetikeskkonnad). Foto kasutamisel kohustub konkreetne väljaanne avaldama ka pildi autori nime. Foto kasutamisel erinevates meediaväljaannetes teenib autor fotodelt tulu üldise hinnastamisskeemi alusel.

6. Fotograaf nõustub sellega, et Tema poolt üleslaetavaid fotosid võib konkreetse võistluste korraldaja enda tarbeks kasutada. Võistluse korraldaja poolt kasutatavate fotode eest fotograafile tulu ei maksta. Vastav info fotode kasutuse kohta kajastatakse ka fotograafi sissetulekute nimekirjas.

7. sportfoto.com keskkonda üles laetud fotosid võib autor levitada ja kasutada ka teistes kanalites. sportfoto.com keskkond ei sea sellekohaseid piiranguid.

8. Sõltuvalt võistlusest toimub tulude jaotamine järgnevalt:
1) 50% fotograafile, 50% Sportfotole
2) 33.3% fotograafile, 33.3% korraldajale, 33.3% Sportfotole
Kui fotograaf on juriidiline isik, siis teostatakse väljamakse esitatud arve alusel. Kogu hetkel teenitud tulu makstakse välja ühes osas. Välja makstud fotode eest uut väljamakset nõuda ei saa.

9. Fotode hind ei ole fikseeritud ning Sportfoto jätab endale õiguse muuta fotode hinda ilma etteteatamata.

10. Fotograaf kinnitab, et on tutvunud foto hinna kujunemise reeglitega ja Tal ei ole pretensioone hindade kujunemise teemal.

11. Fotograafi poolt üleslaetavad fotod vaadatakse reeglina üle 2-3 tööpäeva jooksul ning pärast seda need avalikustatakse. Erandjuhtudel (palju võistlusi ühel perioodil jne.) võib ülevaatamine võtta kauem aega. Eelisjärjekorras vaadatakse üle äsja toimunud võistluste fotod. Fotode, mis on lisatud juba varasemalt toimund võistluste alla (vanemad kui 2 nädalat), ülevaatamine võib aega võtta kuni 2 nädalat.

12. Kõik probleemid, vaidlused ja arusaamatused üritatakse esmajärjekorras lahendada osapoolte omavahelise suhtluse teel. Kui osapooled omavahel kokkuleppele ei jõua, siis lahendatakse probleemid kohtu korras.

Ostukorv

Ostukorv on tühi

Telli teavitused

Liitudes teavituste süsteemiga, saadame Sulle teavituse iga kord, kui sinust lisatakse keskkonda uus foto.
Ees- ja perekonnanimi:
Sinu e-posti aadress: