Avalehele
Rootsi
Soome
Leedu
Läti
Eesti
Norra
Vali keel:
Hei! Esmakordselt sportfoto.com lehel? Loe kuidas sportfoto.com toimib »

Taotluse esitamine fotode eemaldamiseks

sportfoto.com keskkonnast on võimalik fotosid eemaldada. Taotluse esitamiseks on vaja isikutunnistuse digitaalset koopiat. Kui esitate taotluse kellegi teise nimel, peate esitama selle inimese isikutunnistuse. Tärniga * tähistatud väljad olema täidetud.
Palun valige, millist tüüpi avalduse soovite esitada:


Peame isiku tuvastama, et vältida petturlikke eemaldamistaotlusi teiste isikutena esinevatelt kasutajatelt. Lisage manusena kehtiv koopia teie isikut tõendavast dokumendist (või selle isiku dokumendist, kelle esindamiseks on teil volitus). Võite peita dokumendi osad (nt numbrid), kuid avaldatud teabe abil peab olema võimalik teid tuvastada. Sportfoto kasutab seda teavet vaid selleks, et aidata meil dokumenteerida teie taotluse autentsus. Dokumendi koopia kustutatakse kuu aja jooksul pärast eemaldamistaotluse menetluse lõpetamist, v.a juhul, kui seadused nõuavad teisiti.
Kui sisestate allpool oma nime ja klõpsate nupul "Esita taotlus", kinnitate, et ülaltoodud väited on tõesed ja olete taotlenud fotode eemaldamist, ning kinnitate, et tegutsedes teiste isikute nimel, on teil selleks juriidiline volitus.
Taotluse esitaja:
Sportfoto kasutab selles vormis esitatud isiklikku teavet (sh teie e-posti aadressi ja mis tahes isikut tuvastavat teavet) teie taotluse töötlemiseks ja meie juriidiliste kohustuste täitmiseks. Võime teie taotluse üksikasju jagada andmekaitseametiga, aga seda vaid juhul, kui neid andmeid vajatakse meie tehtud otsuse uurimiseks või ülevaatamiseks.

Ostukorv

Ostukorv on tühi

Telli teavitused

Liitudes teavituste süsteemiga, saadame Sulle teavituse iga kord, kui sinust lisatakse keskkonda uus foto.
Ees- ja perekonnanimi:
Sinu e-posti aadress: